Zakrytí oválných bazénů a bazénu se zaoblenými rohy

Pro bazény s e zakulacenými rohy, oválné bazény nebo atypické bazény, je nezbytné použít navíjecí zařízení s pojezdovým mechanismem. Toto zařízení umožňuje snadné navíjení a odvíjení krycí plachty přímo v nejširší části bazénu. Když je bazén využíván k plavání, celý navíjecí systém lze jednoduše posunout mimo oblast bazénu.

Navíjecí zařízení může být vybaveno buď bezkolejnicovým pojezdem, nebo může jezdit po nízkých hliníkových kolejnicích. Přesouvání navíjecí tyče může být prováděna manuálně, nebo lze zvolit variantu s automatickým pohonem.

Součástí dodávaného kompletu jsou bočnice z leštěné nerezové oceli (výpalky z plechu o tloušťce 5 mm s pojezdovými kolečky na nerezových ložiscích) a navíjecí tyč (trubka o průměru 129 mm, s integrovaným pohonem ). Veškeré nerezové díly jsou vyrobeny z oceli odolávající slané vodě – 316L. Dále je součástí sada elektrického rozvaděče (napájecí transformátor, řídící elektronika, dálkové ovládání). Tento systém zajišťuje efektivní a bezpečné používání krycí plachty, a tím přispívá k ochraně a dlouhodobé udržitelnosti Vašeho bazénu.

Technické informace ke stažení:

Elektrické schéma nadhladinové rolety

Velikost výřezu v bazénovém lemu

Umístění kabelu

Na videu je ukázka rozvíjení a navíjení lamely na oválném bazénu 3 x 6 m. Pro oválne bazény je lamela vždy rozdělena na dvě části, které jsou navíjeny na společnou navíjecí tyč.

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám odpovíme na všechny Vaše otázky.

Telefonujte

+420 777 646 062

Najdete nás

Lukov 12, 411 45 Úštěk
okr. Litoměřice

Zastihnete nás

Po - Pá: 8:00 - 14:00
nebo po telefonické domluvě

 

Email

bazeny.cl@gmail.com