Navíjecí hřídel lamelového zakrytí může být umístěna NAD hladino vody nebo POD hladinou . Oba způsoby instalace mají dále několik různých alternativ podle typu, tvaru a konstrukčního řešení bazénu .

Nad bez krytu

Tento druh uložení zaručuje optimální využití délky bazénu a je možné ho velmi jednoduše nainstalovat. Hřídel z nerezové oceli je ukotvena do dvou bočních stojin a může být poháněno trubkovým motorem nebo ručně.

Nad  s krytem

Hřídel a bočnice jsou integrovány do  pevné konstrukce s dřevěným obložením. Konstrukce je dostatečně pevná, aby unesla zatížení a je tak vhodná jako odpočinkový prostor nebo lavice k sezení,  Obložení je provedeno dřevěnými nebo dřevoplastovými terasovými prkny. Lamely jsou chráněny před nepříznivými povětrnostními vlivy.

Kryty pro oválné bazény

Tento typ krytu se používá pro oválné bazény, speciální tvary bazénů nebo zaoblené rohy. Navíjení a odvíjení se provadí v nejširším místě bazénu. Při koupaní v bazénu se celý navíjecí systém odsune za bazén.  Pohyb navijáku lze provést ručně nebo může být automatický.

Pod v bazénu

Tento typ montáže je ideální pro již existující bazény. Návin lamelového zakrytí je přednostně nainstalován na straně skimmerů a může být zakrytý dělící stěnou. Nad hladinou nebo v malé hloubce pod hladinou  je umístěna pochozí lávka-rošt (. Tyto dva doplňky jsou velmi estetické a vytvářejí ochranu pro návin lamely.

Pod v nice za bazénem

Navíjecí tyč je instalována v zaplavené šachtě za bazénem. S tímto systémem je možné využití celé délky bazénu. Zakrytí šachty nejčastěji ocelovou konstrukcí s dřevěným roštem. V šacgtě se instaluje skimmer a dnová vpust které sbírají nečistoty z lamel.

Pod ve stěně bazénu

Elegantní a praktické umístění navíjecí tyče a nábalu do stěny bazénu. Vhodné zejména pro nově budované bazény, protože je nutné tomu přizpůsobit konstrukci bazénu. Tento systém je vhodný pro bazény s přelivem po obvodě bazénu i bazény skimmerové. Roleta nezkracuje délku bazénu a . návin může být zakryt deskou.

Pod úrovní dna bazénu

Šachta pro nábal rolety je integrována do dna bazénu. Komplikuje se tím stavba, ale neprodlužuje se stavební délka bazénu. Tento systém je vhodný pro bazény s přelivem i bazény se skimmerem. Šachta je zakryta deskami z PVC na konstrukci z nerezové oceli. Roleta nezkracuje délku bazénu.

Pod u dna bazénu

Návin lamelového zakrytí je osazen u dna bazénu. Tento typ montáže je vhodný jak pro nově budované tak již existující bazény. Návin lamely může být zakryt krytem nebo lavicí. Mezi krytem a stěnou bazénu je mezera, kterou lamela vychází ven.

Univerzální bezpečnostní plachta

Bezpečnostní univerzální plachta je jednoduše použitelná pro všechny typy bazénů. Je položena na bazénovém lemu a nedotýká se vodní plochy. Mimo izolační funkce také chrání před pádem Vašich dětí nebo domácích zvířat do bazénu. Bezpečnostní plachta je vyrobena z kašírované PVC fólie zesílené tkaninou a každých cca 100 centimetrů je vyztužena duralovou trubkou.

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám odpovíme na všechny Vaše otázky.

Telefonujte

+420 777 646 062

Najdete nás

Lukov 12, 411 45 Úštěk
okr. Litoměřice

Zastihnete nás

Po - Pá: 8:00 - 14:00
nebo po telefonické domluvě

 

Email

bazeny.cl@gmail.com