Lamely

Kvalita zakrytí je přímo určena kvalitou lamel. Všechny naše lamely mají koncovku s dvojitým těsněním, v současné době dodáváme tři typy lamel:

silver solar 60x14

Standardní lamely typ 600 – 4 samostatné komory (3 uzavřené), rozměr lamel je 60 x 14 mm. Materiál lamel je chráněn UV stabilizátorem. Dodáván v provedení PVC (white,  i PC (solar, silver solar, greensolar, bluesolar, transparent blue, transparent green, total transparent).

 Podrobnosti o typu 600 zde >>

 silver solar 83x16  Big profil typ 830 – 4 velké samostatné UZAVŘENÉ komory, rozměr lamel je 83 x 16 mm. Materiál lamel je chráněn UV stabilizátorem. Dodáván v provedení PC (solar, transparent blue) a PVC (white, grey)

Podrobnosti o typu 830 zde >>

silver solar 63x15 Profil typ 630 – 3 velké samostatné UZAVŘENÉ komory, rozměr lamel je 63 x 15 mm. Materiál lamel je chráněn UV stabilizátorem. Dodáván pouze v provedení PC (silver solar, solar).

Podrobnosti o typu 630 zde >>

 Profil typ 660 – prémiová lamela – podrobnosti připravujeme

PVC Lamely DURE jsou jsou vyráběny a vyvíjeny více než 15 let a patří mezi nejlepší na trhu co do kvality, vzhledu a životnosti. Standardně jsou k dispozici v pěti barvách a také v provedení solárním a transparentním. Od roku 2005 jsou vyráběny extrémě odolné a pevné lamely z polykarbonátu v provedení modrá transparentní a solární. Solární lamely efektivně ohřívají bazén a nahrazují nepraktické a neefektivní solární panely při ohřevu bazénu. Základní barvy lamel jsou dodávány s koncovkami v barvě lamel a zároveň pro PC solární lamely s černými koncovkami a černým těsnícím tmelem a transparentní lamely s těsnícím tmelem total clear.