Vyberte stránku

Rekonstrukce bazénů

Realizujeme kompletní opravy a rekonstrukce bazénu v podstatě jakéhokoliv typu. Prohlédneme Váš poničený či starý bazén a podle jeho stavu a technologie, která byla použita při výrobě bazénu, navrhneme nejvhodnější způsob rekonstrukce bazénu či jeho opravy.

Rekonstrukce betonových bazénů

Staré betonové bazény je obvykle nutné neustále natírat, aby se udržela těsnost, starý nátěr se neolupoval a bazénové těleso nezačalo praskat. Barva se však neustále loupe, takže abyste zabránili praskání skeletu, musíte nátěry provádět každoročně. U obkládaných „mozaikových“ bazénů se zase objevuje vzlínající koroze uvnitř bazénu, zejména pak kolem světel a technologií. Korozi obvykle nejde efektivně zamezit, spáry mezi dlaždičkami se stále více zanáší, prasklé a odloupnuté dlaždičky nelze snadno nahradit.  Realizujeme opravy starších betonových i dlaždičkových bazénů a na dalších mnoho let tak zajistíme jejich bezproblémový provoz a Vám tak požitek z koupání. Betonové bazény opravujeme vložkováním těžkou folii s velkým výběrem vzorů a barev.

Rádi pro Vás zpracujeme nezávaznou kalkulaci. Neváhejte nás kontaktovat bazeny.cl@gmail.com nebo 777646062

Rekonstrukce plastových bazénů

Plastový bazén je nejčastěji vyroben z polypropylenu. Pro svou jednoduchost a relativně nízkou výrobní cenu je oblíbeným společníkem mnoha rodinných zahrad. Problémy plastových bazénů spočívají v tom, že bazén je svařen z plastových desek, které jsou náchylné na teplo – mají totiž mimořádně vysokou tepelnou roztažnost. Ve chvíli, kdy na bazén praží horké letní slunce, se jeho objem zvětšuje. To je ovšem záležitost pouze vrchního dílu bazénu, protože ten spodní je chlazen vodou. Proto dochází k různým vyboulením stěn a následnému popraskání. Pokud svítí slunce, neměl by se plastový bazén vůbec vypouštět, mohlo by totiž dojít k vyboulení dna a popraskání i tam. Toto poškození už nezachrání ani ta nejlepší technologie. Plastové bazény opravujeme vložkováním těžkou folii s velkým výběrem vzorů a barev.

Rádi pro Vás zpracujeme nezávaznou kalkulaci. Neváhejte nás kontaktovat bazeny.cl@gmail.com nebo 777646062