Bazény s těžkou folii

Vaše sny se stanou skutečností

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Exklusivní vnitřní bazény

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Technologie vhodná pro stavbu luxusních bazénů libovolných tvarů a velikostí. Obvodové zdivo je vystavěno z polystyrénových thermobloků nebo betového ztraceného bednění. Tento skelet je pak ve vodorovném i svislém směru vyztužen ocelovou  armaturou a dutiny stěn jsou vyplněny betonem, což zaručuje maximální pevnost a samonosnost stavby. Materiál stěn má vysoký tepelný odpor a tak nedochází k úniku tepla akumulovaném ve vodě do okolní země. Vnitřní povrch je vybroušen do hladka a následně vystěrkován speciální hmotou. Poté jsou stěny a dno bazénu potaženy podkladní textilií, která vyrovnává drobné nerovnosti ve dně a na stěnách. Konečný viditelný povrch bazénu je tvořen folií těžkou PVC folii  silnou 1,5 mm a vyztuženou textilní tkaninou. Díky použité technologii lze vytvořit v bazénu  jakýkoli tvar bazénového schodiště.

Betonové bazény mohou být vyrobené dvěma způsoby:

Skimmerové – umístěním hladinového sání vody ve stěně bazénu. U této varianty je hladina vody asi 10 cm pod úrovní horní hrany bazénu. Bazénová voda je skimmerem nasávána do filtračního zařízení a zpět do bazénu se vrací čistá, vtokovými tryskami. Bazény se skimmerem je vhodné doplnit bazénovým lemem.

Semipřepadové – vhodné zejména pro bazény s podvodní lamelou, přepad je pouze na jedné nebo dvou stěnách bazénu.

Přepadové – okolo celého bazénu je vytvořen žlábek překrytý mřížkou. žlábkem jsou cenově a stavebně náročnější, ale bazén získá luxusní vzhled. Místo bazénového lemu je min. 20 cm široký žlábek, kterým se odvádí voda do retenční nádrže a pak přes filtrační zařízení čistá zpět do bazénu.

Výhody pro betonové bazény s těžkou folii:

  • ze všech typů bazénů má betonový bazén nejdelší životnost těžké bazénové fólie mají ověřenou životnost 30 let
  • vysoká odolnost folie proti mechanickému namáhání
  • vysokou stálostí barevného odstínu a odolností proti ultrafialovému záření
  • jakýkoliv tvar a rozměr betonového bazénu, dno betonového bazénu může být rovné, šikmé i odstupňované
  • velký výběr barevných odstínů, díky kterému je možné betonový bazén dokonale přispůsobit okolí

 

Pro více informací nebo konkrétní cenovou nabídku nás kontaktujte nás na bazeny.cl@gmail.com nebo na 777 646 062.