Bazénové lamely profil 830

20170414_084553

Nové lamely z polykarbonátu poskytují mnohem vyšší vztlakovou sílu. Rozměr lamel je 83 x 16 mm. Mají uzavřené všechny komory. Dodávají se v provedením jako solární lamely, lamely transparent blue a total transparent. Koncovky světle modré alternativně total transparent. Halvní výhody jsou následující:

  • Tyto revoluční ANTI ALGAE lamely mají patentovaný zámek, který zabraňuje tvorbě řas. Princip spočívá v tom, že v horní části zámku je černá, aby žádné světlo nemohlo proniknout na protikus zámku párového profilu. Řasy rostou pouze ze světla a tepla, a pokud jeden z těchto dvou prvků schází, zabrání to tvorbě řas. U tradičních PVC nebo polykarbonátových solárních lamel řasy mohou růst snadno v zámcích.
  • Tyto lamely mají účinnost, která je o 25% vyšší než klasické solární lamely, lépe izolují a teplo generuje i 4 komora.
  • Zámek lamel umožňuje ohyb pouze v jednom směru. To samozřejmě zvyšuje nosnost profilu a poskytuje mnohem větší ochranu před utonutím. Lamely jsou dodávány v tloušťce 16 mm a šířce 83 mm. Tyto lamely nabízejí – díky své velikosti a čtyřem komorám naplněných vzduchem – mnohem větší nosnost než lamel klasické, které mají rozměr 14/60 mm a pouze 3 komory naplněné vzduchem.
  • dodávány v provedení polykarbonát (PC) a to transparent blue, solar a SILVER solar nebo PVC ve dvou barvach  white nebo grey