Plastové bazény

Plastové bazény vyrábíme z modrých polypropylenových desek o síle 5 – 8 mm. Tento plast má dlouhou životnost, je odolný proti ÚV záření, má dobré tepelně izolační vlastnosti a je zdravotně nezávadný. Naše bazény jsou vyráběny metodou strojního svařování natupo, extruderového a horkovzdušného svařování s použitím moderních svařovacích strojů. Tímto je zabezpečena stoprocentní vodotěsnost. Bazény jsou vhodné pro venkovní i vnitřní využití, pro zábavu nebo sportovní účely.

Hlavní výhody :

  • Kvalitní kopolymer od německé firmy Röchling o síle 5-8 mm
  • stříkaná izolace PUR pěnou – jediný výrobce bazénů v ČR
  • vysoká odolnost vůči mrazům, povětrnostním vlivům i slunečnímu záření
  • vysoká mechanická pevnost
  • barevná a tvarová stálost
  • dlouhá životnost – až 25 let
  • plastové bazény je možné vyrobit v jakémkoliv tvaru či rozměru
  • vstupní materiál je dostupný v široké barevné škále – bílá, světle modrá, tmavě modrá, šedá

Tvary plastových bazénů

Obdélníkové bazény – nejběžnější model bazénu, který standardně nabízíme se zakulacenými rohy (R 500 mm) nebo s rohy pravoúhlými. Obdélníkový tvar je možné kombinovat rovněž s tvarem oválným. Vstup do bazénu, kromě žebříku, je nejčastěji řešený obloukovými schody, které jsou umístěny v jednom z rohu bazénu, nebo vnějšími románskými schody. Obdélníkový bazén je nejvhodnější pro zakrytí lamelovým zakrytím.

Oválné bazény – jsou cenově výhodnější než bazény obdélníkové. Nevýhodou oválného bazénu je výrazné zmenšení plochy bazénu.  Oválné bazény se často používají v kombinaci s žebříkem nebo románskými schody.

Plastové bazény se skimmerem jsou standardním typem bazénů. U této varianty je hladina vody asi 10-15 cm pod úrovní horní hrany bazénu. Bazénová voda je skimmerem nasávána do filtračního zařízení a zpět do bazénu se vrací čistá, vtokovými tryskami. Plastové bazény se skimmerem je vhodné doplnit bazénovým lemem.

Rádi pro Vás zpracujeme nezávaznou kalkulaci. Neváhejte nás kontaktovat bazeny.cl@gmail.com nebo 777646062