Luxusní bazény z thermobloků – evropská technologie č.1

Bazénové fólie DLW Delifol jsou díky zesílení textilním materiálem mimořádně odolné vůči protržení a mají antimikrobiální vlastnosti. Fólie DLW delifol jsou vhodné pro soukromé bazény i veřejná zařízení, pro krytá i venkovní koupaliště, pro nově budovaná zařízení i sanace. Skelet bazénu, který je postaven z betonových nebo polystyrenových tvárnic (tzv. ztraceného bednění) vyplněných betonem (konstrukce je armována žebírkovou ocelí), se nejprve vyrovná a zahladí a poté potáhne geotextilií (ta má antibakteriální a protiplísňovou úpravu) a po osazení kotvícími lištami je následně bazén vyfóliován těžkou bazénovou fólií DLW Delifol alt. folii ELBE , která se sváří teplem přímo v bazénu do jeho tvaru. Tato speciální bazénová fólie DLW se vyrábí již více než 40 let a celou tuto dobu se neustále vyvíjí a zdokonaluje. Těžká bazénová fólie DLW – ELBE je ze speciálně vyvinutého měkčeného PVC, má mimořádnou sílu 1,5 mm a uvnitř je vyztužena rohoží ze skelné tkaniny. Má mimořádnou pevnost při zachování vysoké pružnosti, vysokou odolnost proti UV záření, odolnost proti účinkům chemicky upravené vody a kolísání teplot. Bazénová fólie DLW má antibakteriální povrch pro zamezení usazování bakterií a plísní. Na nášlapy schodů, stupně a dětská brouzdaliště betonových bazénů se používá bazénová fólie protiskluzová – s malými výstupky na povrchu, které brání uklouznutí. Betonový bazén – bazén z betonu – potažený bazénovou fólií DLW bez problémů vydrží bez poškození i koupání psů, dětí a přežije i bujaré párty

Výhody těžké folie

Tato technologie má již více než 40 letou tradici, během níž se neustále vyvíjí a zdokonaluje. Z tohoto materiálu se vyrábějí koupaliště, vnitřní bazény apod. Tato technologie se také používá pro rekonstrukci starých keramických, betonových, plastových a zašlých bazénů.

 • Vysoká životností a odolnost což je velká výhoda oproti ostatním materiálům.
 • Homogenní povrch fólie zamezující vniknutí řas a nečistot do fólie DLW.
 • Antibakteriální povrch, který zamezuje usazování bakterií a plísní, vyznačuje se velkou odolností proti hnití, stárnutí a povětrnostním vlivům.
 • Vysoká stálost barevného odstínu a odolnost proti UV záření.
 • Širokou škála barevných kombinací a designů
 • ELBEblue line nejkrásnější folie pro bazény
 • Neomezená velikost bazénu (nulová dilatace).
 • Pro maximální bezpečnost při používání bazénu také existuje DLW delifol s lisovaným strukturovaným povrchem na schody, stupínky a dětské bazény.
 • Neomezená tvořivost dle Vaší fantazie, je možné vytvořit jakýkoli tvar, zešikmené dna apod.
 • Rychlá montáž, bezprostředně po montáži je možné napouštět vodou a zároveň i Váš bazén využívat.
 • Po ukončení životnosti je možné bazén jednoduchým způsobem znovu převložkovat bez jakýchkoliv stavebních úprav.

Rádi pro Vás zpracujeme nezávaznou kalkulaci. Neváhejte nás kontaktovat bazeny.cl@gmail.com nebo 777646062

Některé naše realizace